Ponuka produktov

Katalógy produktov

Záhradná technika, lesná technika a malé motocykle

Hecht

Ponuka produktov známeho výrobcu Hecht v katalógu. Značku Hecht vám môžeme odporučiť, pracujeme s ňou už niekoľko rokov a jej spoľahlivosť a kvalitu máme preverenú skúsenosťami.

Prezrite si katalóg alebo nám napíšte, čo hľadáte a my vám pošleme výber ideálneho náradia a strojov.

Madal Bal

Naša ponuka od dodávateľa Madal Bal, v ktorej nájdete kvalitné výrobky nie len pre záhradu a les, ale aj mnohé iné odborné činnosti od popredných značiek.


Extol ®

predstavuje náradie určené pre každodenné profesionálne použitie. Stroje a náradie sú overené záťažovými testami. Pevné konštrukcie a najkvalitnejšie komponenty z nich robia spoľahlivé nástroje pre každú náročnú prácu.

Fortum ®

Profesionálne náradie pre servisné dielne, montážnu výrobu, údržbárov a inštalatérov.

Heron ®

Spoľahlivé elektrocentrály a čerpadlá Heron pre stavbárov, hasičov, poľnohospodárov, záhradkárov, chatárov a mnohých ďalších.

Kito ®

Špičkové profesionálne skrutkovače a bity renomovaného výrobcu s dlhoročnými skúsenosťam.


Prezrite si katalóg alebo nám napíšte, čo hľadáte a my vám pošleme výber ideálneho náradia a strojov.

simson, mz, náhradné diely

Malé motocykle a náhradné diely

Ponúkame malé motocykle po generálkach ale aj všetky náhradné diely. Radi vám poradíme ako prebrať k životu vašu motorku. Prezrite si katalógy alebo nám napíšte, čo hľadáte a my vám pošleme výber ideálnych dielov. Ak sa v motorkách nevyznáte kontaktujte nás a my vám motorku opravíme.

Babetta ®

Táto motorka je vlastne moped vyrábaný v Česko-Slovensku v Považské strojárne v Považskej Bystrici a neskôr v Kolárove. Babetta bola pôvodne navrhovaná ako odľahčený moped. Prvé babetty sa dostali na cesty v roku 1970. Ak mát záujem pozrite si viac informácií o babette.

Radi vám poradíme s opravou alebo vám motorku opravíme my.

Simson ®

Simson je nemecká firma, ktorá začala v roku 1896 vyrábať bicykle. V roku 1936 začali vyrábať motorizované bicykle a následne prešli na motorky.

Ak potrebujete náhradné diely na túto motorku kontaktujte nás alebo nás navštívte v predajni a my vám radi poradíme. Ak si neviete poradiť opravíme motorku za vás.

Jawa ®

Jawa bola po prvý krát predstavená na pražskom autosalóne v roku 1923. Bola vyrábaná v Česko-slovensku. Najpopulárnejšie modely boli Jawa 250, Jawa 350 a malý motocykel Jawa 50. Ak máte záujem o Jawe si môžete prečítať viac.

Radi vám pomôžeme s náhradnými dielmi alebo vám vašu Jawu opravíme my.

MZ ®

Motocykle od firmy MZ boli v Česko-slovensku a neskôr aj na Slovensku a v Čechách veľmi populárne.

Ak máte problém s vašou MZ-tou radi vám poskytneme potrebné náhradné diely alebo vám motorku opravíme.

Záhradná a poľnohospodárska technika

Pozrite si našu ponuku od dodávateľov Agzat a Dakr, v ktorej nájdete kvalitnú techniku. Malotraktory, drviče vetví, mulčovače, snežné frézy a ďalšie nástroje, ktoré vám uľahčia prácu a zvýšia výkonnosť. Sú vhodné na domáce aj profesionálne využitie.


Dakr ®

Spoločnosť Dakr vyrába kvalitné a spoľahlivé stroje už od roku 1990. Stroje určené na orbu, spracovanie dreva, snehové frézy ale aj vozíky a vlečky. Kvalita strojov a ich doplnkových nástrojov je podporená rokmi skúseností. Pozrite si katalóg Dakr a vyberte si stroj, ktorý vám uľahčí prácu.

Agzat ®

AGZAT je najznámejším výrobcom poľnohospodárskej, záhradnej a komunálnej mechanizácie na Slovensku.
 
Malotraktory AGZAT sú viacúčelové – možno k nim pripojiť rôzne príslušenstvo, preto majú veľa spôsobov využitia: orba, sadenie, vyorávanie, preprava, kultivácia, kosenie, odhŕňanie, údržba cestných komunikácií.

Malotraktor AGZAT využíva prevod cez oceľové ozubené kolesá, a nie cez tzv. šnekový (závitovkový) prevod, ako malotraktory iných značiek. Je to jeden z mála strojárskych výrobkov, ktorý sa kompletne vyrába na Slovensku, teda s výnimkou niekoľkých druhov motorov.


Prezrite si katalógy alebo nám napíšte, čo hľadáte a my vám pošleme výber ideálnych strojov a doplnkov.

dakr, agzat, malotraktory, stroje